Oleme ühenduses
Me usume isiklikesse kohtumistesse ja pikaajalistesse suhetesse oma klientide ja partneritega. Seepärast peame me tähtsaks, et teil oleks kerge meiega ühendust saada.
Palun kinnita "Captcha"
Andmete eeskirjade hoiatus
Andmete eeskirjadega nõustumine Andmete eeskirjad
Aitäh [name], me võtame teiega ühendust.

Teretulemast Vidamic Ergonomics perre

Oma kogemustele ja teadmistele tuginedes aitab Vidamic Ergonomics muuta oma klientide töötajate tööpäevad tervislikuks ja efektiivseks. Me pakume teile ruumi kasvamiseks ja teil on oluline roll meie firma tuleviku kujundamisel.

Ruumi kasvamiseks
Sinu oma isiklik mentor
Unikaalsed tooted
Vastutus koos vabadusega

“Me oleme edukad, kuna nii meie tooted kui ka töötajad on aikukordsed. Igaühel on oma taust ja eripära. Sellel põhinebki dünaamika, mis nii väga meeldib meile Vidamic Ergonomicsi juures.”

Niklas Johansson - Division Manager, Vidamic Ergonomics

Elu spetsialistina

Vidamic Ergonomicsis tähendab müümine pigem nõustamist. Me loome pikaaegseid kliendisuhteid ja toetame neid oma teadmiste ja teenustega. Ka teie saate aidata meid uute unikaalsete toodete välja arendamisel oma analüüsidega klientide olukorra kohta.

Vidamic Ergonomics on üks mitmetest Rahmqvist Grupi spetsialiseerunud kaubamärkidest ja täna on meid seal ligi 250 edukat müügiinimest.

Ruumi kasvamiseks

“Ma alustasin 2016 ja praegu olen ma müügidirektor nii Rootsis kui Soomes. Parim asi minu töö juures on see, et mulle pakutakse pidevalt lisateadmisi ja motivatsiooni, mis arendavad nii mu liidri- kui ka isiklikke omadusi. Lisaks valitseb kogu korporatsioonis fantastiline solidaarsustunne.”
Johan Modéer - Ergonomic Manager Vidamic Ergonoomika

Igaühel Vidamic Ergonomicsis on oma ainukordne lugu, ka teil. Koos meiega saate te kasvada nii kaugele, kui te ise tahate olenemata sellest, kust te olete tulnud. Et te saaksite olla müügitöös edukas, pakume me teile isiklikku tuge ja pidevaid lisakoolitusi ning müügitoetust.

Teised räägivad vabadustest koos vastutusega. Meie räägime vastutusest koos vabadustega. Vidamic Ergonomicsis on teil suured eesmärgid, aga ka palju vabadust nende saavutamiseks.

“Hea karjääri alus on head põhiteadmised. Mis puudutab müügitööd, siis see on just see, mis sa saad Rahmqvist College’is.”

Bjørn-Ove Emaus Rahmqvist College’I direktor

Full rahmqvistcollege

Rahmqvist College – meie oma kool

Kõik meie müügiinimesed läbivad põhikoolituse. Seal õpid sa kunsti, kuidas saab lihtsamini müüa. Meie koolituste lahutamatu osa on seos praktikaga ja kõik meie treenerid tegelevad müügiga igapäevaselt.

Full inspireravarandratemp

Me inspireerime üksteist

Me teame, et müügiinimesed on väga võistleva iseloomuga. Lisaks meie riigipõhistele üritustele, toimub meil iga kolme aasta tagant Euroopa galaõhtu. Seal autasustame oma edukaid kolleege nende töö eest.

Terved töötajad on ka õnnelikud töötajad

Me tahame, et sul oleks tasakaal töö ja vaba aja vahel. Seepärast investeerime me palju terviseüritustesse. Näiteks osaleme me igal aastal Lindigöloppeti maratonil ja organiseerime muid spordiüritusi.

Meie oaas Lõuna-Aafrikas

Mapungubwe looduspargis on meie konverentsikeskus Lõuna-Aafrikas. Siin me premeerime oma kolleege, kes on saavutanud eriti väljapaistvaid tulemusi ja same inspiratsiooni fantastilisest ümbrusest. Seal saad sa kogeda kogu Aafrika metsikut loodust.

Küpsiste sõnum. Rohkem teavet
Keeldu
Luba Küpsised