Oleme ühenduses
Me usume isiklikesse kohtumistesse ja pikaajalistesse suhetesse oma klientide ja partneritega. Seepärast peame me tähtsaks, et teil oleks kerge meiega ühendust saada.
Tänan [name], me võtame teiega ühendust.

Tere tulemast Vidamic Ergonomics perekonda

Vidamic Ergonomics grupis osalisena saad sa oma oskuste ja teadmistega aidata teistel saavutada tervislikumat ning effektiivsemat tööpäeva. Me anname sulle ruumi kasvada ning spetsialistina oled sa tähtis osa ettevõtte tulevikust

Valmis järgmiseks sammuks?
Ruumi kasvamiseks
Sinu oma isiklik mentor
Unikaalsed tooted
Vastutus koos vabadusega

“Me oleme edukad, sest nii meie tooted kui töötajad on unikaalsed. Igal töötajal on oma taust ja iseloom. See loob meelidva dünaamika, mida me Vidamic Ergonomics’is hindame.”

Johan Hagman - Division Manager, Vidamic Ergonomics

Elu spetsialistina

Vidamic Ergonomics’is tähendab müümine sageli nõustamist. Me loome pikaajalisi suhteid ja toetame oma kliente nii teadmiste kui teenindusega. Sinu analüüs oma kliendi olukorrast aitab meil välja arendada uusi unikaalseid tooteid.

Vidamic Ergonomics on üks mitmest spetsialiseerunud kaubamärgist Rahmqvist Groupis ja täna on meil ligi 250 edukat müüjat.

Ruumi kasvamiseks

“Ma alustasin 2016. aastal ja täna olen Müügijuht nii Rootsis kui ka Soomes. Parim asi minu töö puhul on see, et saan pidevat ennast arendada ja motivatsiooni, mis on mind arendanud juhtimise valdkonnas kui ka isiklikul tasandil, fantastiline solidaarsus kogu ettevõttes. " 
Johan Modéer - Vidamic Ergonoomika müügijuht

Igaühel on Vidmaic Ergonomics’is oma ainulaadne lugu, ka sinul. Koos meiega saad sa kasvada hoolimata sellest, kust sa tuled. Et sa oleksid müügitöös edukas, anname me sulle oma isikliku mentori ja pakume pidevalt uusi koolitusi Rahmqvist College’is ning müügituge.

Teised räägivad vabadusest koos vastutusega. Meie räägime vastutusest vabadusega. Vidamic Ergonomics’is saad sa suured eesmärgid, aga ka palju vabadust.

“Hea karjääri alus on head põhiteadmised. Mis puudutab müügitööd, siis see on just see, mis sa saad Rahmqvist College’is.”

Bjørn-Ove Emaus Rahmqvist College’I direktor

Full rahmqvistcollege

Rahmqvist College – meie oma kool

Kõik meie müügiinimesed läbivad meie põhikoolituse. Seal õpid sa kunsti, kuidas saab lihtsalt müüa. Meie koolituste lahutamatu osa on seos praktikaga ja kõik meie treenerid tegelevad müügiga igapäevaselt.

Full inspireravarandratemp

Me inspireerime üksteist

Me teame, et müügiinimesed on väga võistleva iseloomuga. Lisaks meie riigipõhistele üritustele, toimub meil iga kolme aasta tagant Euroopa galaõhtu. Seal autasustame oma edukaid kolleege nende töö eest.

Terved töötajad on õnnelikud töötajad

Me tahame, et sul oleks terve tasakaal töö ja vaba aja vahel. Seepärast investeerime me palju tervislikesse üritustesse. Näiteks osaleme me igal aastal Lindigöloppeti maratonil ja organiseerime muid spordiüritusi.

Meie oaas Lõuna-Aafrikas

Mapungubwe looduspargis on meie konverentsikeskus Lõuna-Aafrikas. Siin me premeerime oma kolleege, kes on saavutanud eriti väljapaistvaid tulemusi ja same inspiratsiooni fantastilisest ümbrusest. Seal saad sa kogeda kogu Aafrika metsikut loodust.

See leht kasutab küpsiseid teie paremaks kasutajakogemise parandamiseks. Vaata rohkem
Võta tagasi
Luba cookies