Oleme ühenduses
Me usume isiklikesse kohtumistesse ja pikaajalistesse suhetesse oma klientide ja partneritega. Seepärast peame me tähtsaks, et teil oleks kerge meiega ühendust saada.
Palun kinnita "Captcha"
Andmete eeskirjade hoiatus
Andmete eeskirjadega nõustumine Andmete eeskirjad
Aitäh [name], me võtame teiega ühendust.

Tegus meeskond on teie suurim kapital

Vidamic Ergonomics on asjatundja töökohtade ergonoomika alal. Kõik uuringud kinnitavad, et ergonoomilised töökohad avaldavad positiivset mõju töötajate heale enesetundele, tervisele ja töö efektiivsusele. Parandage oma töökeskkonda ja vähendage haiguspäevi ning pikki taastumisaegu. Preemiaks saate te endale õnnelikumad töötajad!

Individuaalsed lahendused
Fookus kompromissitult jätkusuutlikkusel
Pidev innovatsioon
Teenused ja teadmiste andmine kuuluvad asja juurde

Lahendused reaalsetele probleemidele

Me oleme külastanud miljoneid firmasid ja teame probleeme, mis on seotud teie töökohtadega. Samuti teame me, kuidas neid lahendada. Meie ainukordsed ergonoomikalahendused põhinevad reaalsete klientide hoolikalt analüüsitud vajadustel, et ennetada vaevusi ja vähendada haiguspäevade arvu.

Soovite teada, mida me saame teie heaks teha? Kohtumine meie asjatundjaga on tasuta ja aitab teil leida võimalusi muuta oma tööpäevad õnnelikuks!

Broneeri tasuta kohtumine

Kuidas me muudame teie tööpäevad paremaks

Kujutlege sellist töökohta, kuhu te tahate minna ja mis on disainitud silmas pidades töötajate enesetunnet ja tervist. See on alus, millest me lähtume kogu oma tegevuses.

Meie protsessid aitavad teid algusest lõpuni – harivatest teadmistest kuni täislahendusteni, mis muudavad teie tööpäevad meeldivaks ja efektiivsemaks.

Kuidas me oleme aidanud oma kliente

Me aitame teid kogu protsessi vältel

1 Meie ergonoomika spetsialist külastab teid.
2 Meie asjatundja analüüsib teie töökeskkonda ja kõiki teie tööga seotud vajadusi.
3 Esitleme teile lahendusi, mis põhinevad teie antud sisendile ja meie oskustele.
4 Me abistame teid lahenduse kasutuselevõtmisel ja anname teadmisi, mis võimaldavad maksimaalselt ära kasutada lahenduse eeliseid.
5 Meie ergonoomikaasjatundja pakub teile edaspidigi seoses meie lahendusega igakülgset tuge.
Full vidamic ergonomicswhatisergonomics

Mis põhjustab lihaspingest tingitud haigusi?

Inimesed vajavad liikumist ja vaheldust ning ükski töökoht pole nii hea, et seal saaks kogu päeva istuda, ilma ohuta saada pikas perspektiivis lihaspingest tingitud haigusi.

Asjatundjatena peame me jagama oma teadmisi sellest, kuidas muuta tööpäevad teie jaoks ergonoomilisemaks.

Veel ergonoomikast

Jätkusuutlikkus

Me töötasime jätkusuutlikult juba siis, kui sellest alles hakati rääkima. Koostasime oma esimese keskkonnapoliitika 1989. aastal ja olime esimesed Rootsis, kellele anti nii keskkonna- kui kvaliteedi alased ISO sertifikaadid.  Vastavalt meie põhimõtetele on jatkusuutlikkus enamat kui lihtsalt materjalide valik ja hõlmab kogu toote eluringi. Meiepoolne lahendus on lihtne, meeldib teile ja on pikaaegne

Meie jätkusuutlikkus toimib
Full vidamic ergonomicsmeeting

Alati ainukordne, alati lähedal

Me usume lähedastesse suhetesse, mis meil on oma klientidega. Seepärast ei müügi me teile kunagi seda, mida te ei vaja. Oleme alati teie lähedal ja suudame seepärast anda teile ka lisaks kiiret tagasisidet ja tuge. Niiviisi täiustame me ka iseend ja kasutame innovatiivsust oma lahenduste ja toodete juures.

Võtke meiega ühendust
6223473
täiustatud töökohta alates 2014. aastast
466372
Rahmqvisti klienti
28
aastat nii keskkonna- kui ka kvaliteedi alaste ISO sertifikaatidega
Küpsiste sõnum. Rohkem teavet
Keeldu
Luba Küpsised